TylkoHity.pl

Już 30 listopada do kin trafi nowy film twórców „Minionków”, „Sing” i „Sekretnego życia zwierzaków domowych” – „GRINCH”. Zielony psotnik, złośliwiec i zrzęda zrobi wszystko, by ukraść nam święta, oczywiście na wesoło. Zapraszamy na niezwykłe przedświąteczne spotkania! Niezwykłe, bo pełne zabawy, śmiechu i radości. Naturalnie, nie zabraknie świątecznej atmosfery oraz… prezentów! W końcu zbliżają się święta!

Przed nami osiem świątecznych zielonych jak Grinch spotkań w siedmiu miastach i mnóstwo zabawy!

Wśród atrakcji:

Choinka. Skoro święta, to choinki zabraknąć nie może! Ale nasza choinka to najbardziej zielona choinka na świecie – równie zielona jak Grinch! Stojącą na scenie choinkę ozdabiamy przez cały dzień Grinchowymi ozdobami wykonanymi przez dzieci.

Wielki Kalendarz Adwentowy. Odliczamy dni do świąt! Na Grinchowej Scenie stanie wielki Kalendarz Adwentowy, w którym znajdą się prezenty dla dzieci. Aby nie było zbyt łatwo, zaprosimy dzieci do udziału w konkursach, w których do wygrania będą ukryte w Kalendarzu niespodzianki.

Konkursy. Jak zawsze, zapraszamy dzieci do udziału w konkursach, które odbędą się na Grinchowej Scenie. Ale to nie wszystko – w konkursie głównym – GDZIE GRINCH UKRYŁ PREZENTY? – dzieci mają za zadanie odnalezienie Grinchowych Prezentów, ukrytych na terenie Centrum Handlowego. Dzieciaki najpierw przechodzą Grinchową metamorfozę (malowanie buziaków + czapeczki + kostium), następnie – w towarzystwie rodziców/opiekunów udają się na poszukiwanie prezentów w pobliskich sklepach i kawiarniach. Komu uda się znaleźć najwięcej fantów, ten otrzyma prezent z Kalendarza Adwentowego.

Grinchowe Maty Taneczne. Zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy na tanecznych matach. Dzieci muszą wykazać się sprawnością, refleksem i sprytem.

Słodkie warsztaty. Zapraszamy dzieci do wspólnego przygotowania świątecznych słodkości pod okiem mistrzów cukiernictwa. Powstaną niezwykłe, ręcznie robione (przez same dzieciaki) pyszności – w sam raz na prezent dla najbliższych albo… do natychmiastowego zjedzenia (polecamy tę opcję!).

Niespodzianka: wizyta Minionków! To będzie dla dzieci wielka niespodzianka. Co godzinę (od 12:00 do 17:00) odwiedzą je same Minionki, które pojawią się, by rozdać świąteczne łakocie. Dlaczego Minionki? Grinch to tak naprawdę ktoś, kogo moglibyśmy nazwać „zielonym bratem” żółtych Minionków. Zarówno one, jak i on należą bowiem do wspólnej rodziny – wytwórni Illumination, która dała nam takie hity, jak właśnie seria o Minionkach, „Sing” czy „Sekretne życie zwierzaków domowych”.

Świąteczne Kino Illumination. Coś, co dzieciaki kochają najbardziej – bajki! Wspólnie obejrzymy m.in. przygody Minionków!

Grinchowy kącik plastyczny. To tu dzieci przygotują – pod opieką animatorów – Grinchowe ozdoby choinkowe. A także: Grinchowe łamigłówki i kolorowanki!

Dla najmłodszych: Zielona Grinchowa Wata Cukrowa oraz malowanie buziek!

Pakujemy prezenty! Każdy z uczestników imprezy i klientów centrum handlowego będzie mógł skorzystać z darmowego pakowania prezentów w inspirowany Grinchem papier prezentowy.

 

 

* * *

 

Grinch, zielony złośnik, który każdego dnia budzi się w złym humorze, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci popkultury związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Ale niech nie zwiedzie was jego pozorne ponuractwo, dzięki niemu salwy śmiechu w kinie – gwarantowane. To zresztą nie tak, że nienawidzi świąt, co lubi deklarować, on tak naprawdę za nimi tęskni. Za ich atmosferą, za ich ciepłem. Taki właśnie jest Grinch – pod zielonym futrem i buzią w podkówkę kryje się wielkie i piękne serce.

Animowana komedia familijna „Grinch” to idealny przedsmak świątecznej atmosfery, która już za chwilę opanuje cały świat. Gwarancją jakości filmu są jego twórcy. „Grinch” został wyprodukowany przez wytwórnię Illumination, twórców największych animowanych hitów ostatnich lat, by wspomnieć choćby serię „Minionki”, komedię „Sing” czy „Sekretne życie zwierzaków domowych”.

„Grinch” w kinach od 30 listopada.

 

 

REGULAMIN IMPREZ „WESOŁYCH ŚWIĄT! NADCHODZI GRINCH!”

 

I WSTĘP

Regulamin powstał dla zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom imprezy oraz właściwej jej organizacji. Stosowanie się do zaleceń regulaminu ma na celu ochronę i bezpieczeństwo uczestników. Organizatorem imprez z cyklu „Wesołych świąt! Nadchodzi Grinch!” jest firma Evento, z siedzibą przy ul. Geodetów 176, 05-500 Piaseczno.

Impreza przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży w wieku 4-14 lat. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w spotkaniu tylko w obecności i za zgodą rodzica lub pełnoletniego opiekuna.

Prosimy opiekunów osób niepełnoletnich oraz uczestników o stosowanie się do zaleceń niniejszego regulaminu oraz do poleceń osób obsługujących imprezę.

Za skutki niezgodnych z regulaminem zachowań i działań oraz zaniechań organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej.

II ORGANIZACJA

1. Użytkownicy powinni stosować się ściśle do poleceń i uwag osób obsługujących imprezę. Jest to podyktowane względami bezpieczeństwa, a także dobrej organizacji zabawy. W przypadku zachowań użytkowników, które są niezgodne z poleceniami osób obsługujących oraz regulaminem, obsługujący mają prawo przerwać imprezę.

2. Organizator utrwala przebieg imprezy dla celów bezpieczeństwa, dokumentacji oraz promocji i reklamy. Wizerunek osób korzystających z atrakcji może zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniany dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych oraz promocyjnych.

3. Za zgubione lub skradzione przedmioty organizator nie bierze odpowiedzialności.

4. Do dyspozycji uczestników organizator przygotował 6 stref zabawy (scena, Grinchowe Maty Taneczne, Wielki Kalendarz Adwentowy, Świąteczne kino Illumination, Grinchowy kącik plastyczny, Słodkie Warsztaty Plastyczne) oraz konkursy i różne aktywności. Wszystkie atrakcje są bezpłatne i dostępne dla chętnych w trakcie trwania imprezy w godzinach 11:00-18:00.

III ATRAKCJE

Scena. Na scenie prowadzone są konkursy z nagrodami (co godzinę – od 11:30 do 17:30) oraz (w godzinach: 12:45, 15:45) konkurs główny – GDZIE GRINCH UKRYŁ PREZENTY? (regulamin konkursu stanowi odrębny zapis). Nagrodami w konkursach są gadżety filmowe i świąteczne. Dzieci biorące udział w konkursach każdorazowo wskazuje prowadzący/animator. On również decyduje o przyznaniu lub nieprzyznaniu nagrody.

W trakcie trwania spotkania na scenie stoi choinka. W Grinchowym Kąciku Plastycznym dzieci – pod opieką animatorów – przygotowują Grinchowe ozdoby choinkowe, którymi – na bieżąco – dekorowana jest choinka.

Wielki Kalendarz Adwentowy. Stojący na scenie Kalendarz jest jedną z głównych atrakcji spotkań. W szufladach kalendarza schowane są prezenty/nagrody w konkursie głównym oraz konkursach, które odbywają się na scenie.

Grinchowe Maty Taneczne. Podczas zabawy dzieci muszą wykazać sprawnością, refleksem i sprytem. Nagrodami są słodkie świąteczne niespodzianki. Udział w zabawie wyznacza kolejka.

Słodkie warsztaty. Dzieci pod okiem animatorów wykonują – wspólnie z nimi – świąteczne/Grinchowe słodycze. Udział w warsztatach wskazuje kolejność zgłoszeń. W przypadku alergii dziecka na którykolwiek ze składników potraw, rodzic/opiekun jest zobowiązany do natychmiastowego poinformowania o tym fakcie animatorów. Warsztaty trwają przez cały dzień.

Pakujemy prezenty! Stanowisko, na którym animatorzy za darmo pakują prezenty. Uwaga! Atrakcja wyłącznie dla uczestników zabawy. Prezenty, które będą pakowane przez animatorów, muszą pochodzić z Centrum Handlowego, w którym odbywa się zabawa. Odwiedzający stoisko będą proszeni o okazanie paragonu fiskalnego. Jedna osoba może poprosić o zapakowanie maksymalnie 5 prezentów.

Grinchowy kącik plastyczny. To tu dzieci przygotują – pod opieką animatorów – Grinchowe ozdoby choinkowe, które następnie zawieszą na stojącej na scenie choince.

Zielona Grinchowa Wata Cukrowa – każdy z uczestników zabawy może otrzymać zieloną Grinchową watę cukrową. W przypadku alergii dziecka na jakikolwiek ze składników waty, rodzic/opiekun zobowiązany jest do natychmiastowego poinformowania o tym fakcie osoby obsługującej stanowisko z watą cukrową.

Malowanie buziek. Animatorzy używają specjalnych, przeznaczonych do kontaktu ze skórą farb. W przypadku alergii na którykolwiek ze składników farb, rodzic/opiekun zobowiązany jest do natychmiastowego poinformowania o tym osoby wykonującej makijaż.

IV POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. W sprawach nieuregulowanych w regulaminie stosuje się przepisy Ustawy i Kodeksu Cywilnego.

2. Regulamin obowiązuje w dniu imprezy i dotyczy wszystkich obiektów z nią związanych.

3. Niniejszy Regulamin jest dostępny w miejscu imprezy oraz na stronie www.tylkohity.pl

 

REGULAMIN KONKURSU „GDZIE GRINCH UKRYŁ PREZENTY?”

 

I WARUNKI OGÓLNE

Konkurs stanowi element imprez „Wesołych świąt! Nadchodzi Grinch”. Jego organizatorem jest firma Evento, z siedzibą przy ul. Geodetów 176, 05-500 Piaseczno.

Zabawa przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży w wieku 6-14 lat. Dzieci mogą wziąć udział w spotkaniu tylko w obecności i za zgodą rodzica lub pełnoletniego opiekuna.

Prosimy opiekunów osób niepełnoletnich oraz uczestników o stosowanie się do zaleceń niniejszego regulaminu oraz do poleceń osób obsługujących imprezę.

Za skutki niezgodnych z regulaminem zachowań i działań oraz zaniechań organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej.

II ORGANIZACJA

1. Użytkownicy powinni stosować się ściśle do poleceń i uwag osób obsługujących imprezę. Jest to podyktowane względami bezpieczeństwa, a także dobrej organizacji zabawy. W przypadku zachowań użytkowników, które są niezgodne z poleceniami osób obsługujących oraz regulaminem, obsługujący mają prawo przerwać imprezę.

2. Organizator utrwala przebieg imprezy dla celów bezpieczeństwa, dokumentacji oraz promocji i reklamy. Wizerunek osób korzystających z atrakcji może zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniany dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych oraz promocyjnych.

III WARUNKI KONKURSU

Uczestników konkursu każdorazowo wyznacza prowadzący imprezę/animator, losując imiona spośród kartek wrzuconych przez dzieci do wskazanego pojemnika. Wcześniej dzieci proszone są o wpisanie na kartki swoich imion i pierwszej litery nazwiska wraz z wiekiem dziecka. Każdorazowo prowadzący/organizator wybiera nie więcej niż dwanaścioro dzieci, które będą ze sobą konkurowały. Decyzja prowadzącego/animatora o wyborze nie podlega dyskusji. Każde z dzieci może wziąć udział w konkursie tylko raz. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie rodziny ani znajomi organizatora.

Zabawa polega na zebraniu przez dzieci specjalnie przygotowanych Grinchowych prezentów, które zostaną schowane na terenie Centrum Handlowego. Prezenty – oznaczone emblematami z filmu „Grinch” (naklejki z Grinchem – z numerami od 1 do 24) – ukryte są w restauracjach, sklepach, a także w przestrzeni holów Centrum Handlowego. Dzieci – we wskazanym czasie (pół godziny) – mają za zadanie znaleźć jak najwięcej Grinchowych prezentów. Dziecko, które we wskazanym czasie znajdzie ich najwięcej, otrzyma możliwość otwarcia trzech szuflad Kalendarza Adwentowego. Otrzyma znajdujące się tam prezenty-niespodzianki. Zdobywca drugiego miejsca otworzy dwie szuflady. Kolejne dzieci – o ile znalazły choć jeden prezent – otworzą po jednej szufladzie z niespodzianką. Nagrody schowane są w stojącym na scenie Kalendarzu Adwentowym. Nagrody nie podlegają wymianie.

Przed przystąpieniem do zabawy, wyznaczone dzieci zostaną przebrane w kostiumy i czapeczki wzorowane na postaciach z filmu „Grinch” oraz wyposażone w specjalnie przygotowane worki na prezenty.

IV POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin obowiązuje w dniu imprezy i dotyczy wszystkich obiektów z nią związanych.

2. Niniejszy Regulamin jest dostępny w miejscu imprezy oraz na stronie www.tylkohity.pl

 

 

 

Cookies:
Korzystanie z witryny internetowej www.tylkohity.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji znajduje się w polityce plików cookie.
Zarządzaj ciasteczkami
 • Pliki "cookies"

  Czym są pliki „cookies”.

  Podobnie jak większość witryn internetowych i nasza witryna korzysta z plików „Cookies”. Są to małe pliki tekstowe zawierające ciąg znaków, które serwer wysyła na Twój komputer stacjonarny, tablet lub telefon komórkowy przy każdej wizycie na stronie internetowej. Ciasteczka przechowywane są na Twoim komputerze, a serwer otrzymuje je za każdym razem, kiedy odwiedzasz stronę. Większość witryn internetowych używa tej technologii w celu zaprezentowania lepszej oferty usług, personalizacji doświadczenia użytkownika lub po prostu w celach statystycznych.

 • Ściśle niezbędne

  Ściśle niezbędne pliki “cookie”

  Pliki te są konieczne do zapewnienia prawidłowego funkcjonowania strony i nie mogą zostać wyłączone w naszym systemie. Zazwyczaj aktywowane są jedynie w odpowiedzi na działania podejmowane przez użytkownika na stronie, co sprowadza się do żądania realizacji usługi, na przykład ustawienia preferencji dotyczących prywatności, logowania do systemu lub wypełniania formularzy. Użytkownik może zablokować te pliki lub też włączyć powiadomienia o tych plikach w ustawieniach swojej przeglądarki. Należy jednak liczyć z się tym, iż pewne funkcjonalności strony mogą zostać ograniczone.

  Używane ciasteczka:

 • Analityczne pliki „cookie”

  Analityczne pliki „cookie”

  Pliki wykorzystywane są do celów statystycznych i umożliwiają prowadzenie licznika odwiedzin stron oraz źródeł ruchu w celu pomiaru i podniesienia wydajności działania strony. Dzięki tym plikom jesteśmy w stanie określić, które strony są najbardziej, a które najmniej popularne, a także zobaczyć, w jaki sposób użytkownicy poruszają się po witrynie. Dane zbierane przez ciasteczka analityczne są danymi zbiorczymi i w związku z tym są całkowicie anonimowe. Wyłączenie tych ciasteczek uniemożliwi nam określenie kiedy użytkownik odwiedził stronę.

  Używane ciasteczka:

 • Funkcjonalne

  Funkcjonalne pliki „cookie”

  Pliki te pozwalają zapewnić lepszą funkcjonalność i dostosowanie do preferencji użytkownika, na przykład treści wideo. Możemy ustawić je za pośrednictwem dostawcy zewnętrznego, którego usługi uwzględniamy na naszych stronach. Wyłączenie tych ciasteczek może ograniczyć niektóre lub wszystkie powyższe funkcjonalności.

  Używane ciasteczka:

 • Do targetowania reklam

  Pliki „cookie” do targetowania reklam

  Pliki ustawiane przez naszych partnerów reklamowych. Mogą być wykorzystywane przez nich do tworzenia profilu zainteresowań użytkownika i wyświetlania właściwych reklam na innych stronach internetowych. Pliki te identyfikują przeglądarkę i urządzenie użytkownika. Deaktywacja tych ciasteczek spowoduje, że użytkownik nie będzie widział naszych ukierunkowanych reklam wyświetlanych na innych odwiedzanych przez siebie stronach.

  Używane ciasteczka: