TylkoHity.pl

 

Każda podróż to przygoda. Ta podróż to mnóstwo przygód!

Zabieramy dzieci w podróż kolorowym piętrowym autobusem, na pokład statku, aż wreszcie na plażę! A do tego mnóstwo zabawy, śmiechu i upiornie fascynujących atrakcji – w tym konkurs, w którym do wygrania są słoneczne wakacje z biurem podróży Itaka (wartość każdej z 16 wycieczek: 5 000 zł). Przed nami wielka ogólnopolska trasa promująca najbardziej oczekiwaną komedię animowaną tego sezonu – „Hotel Transylwania 3”.

16 imprez • 16 nagród • 16 fantastycznych dni z bohaterami „Hotelu Transylwania 3”

 

Wśród atrakcji m.in.:

 • Potwornie zabawna wycieczka: zabieramy dzieci do biura podróży, gdzie otrzymają paszport, w Gabinecie Transformacji dzieci spotkają się z Frankensteinem, następnie zapraszamy je do fotobudki, gdzie zrobimy im zdjęcia w kolorowej charakteryzacji, stamtąd zabieramy je na przejażdżkę kolorowym piętrowym autobusem z Mavis, następnie na pokład statku, gdzie czeka na nie sam Dracula! A to nie koniec podróży – wprost ze statku dzieci udają się… na plażę, gdzie spotkają się z Mumią Murray’em, obejrzą animowany film „Piesio” oraz wypiją pyszne i zdrowe drinki owocowe.
 • Superkonkurs: na każdym przystanku podróży do paszportów wbijane są specjalne pieczątki, które umożliwiają dzieciom udział w konkursie plastycznym. Ich zadaniem jest wykonanie pocztówki z podróży, w której brały udział. Autorzy najpiękniejszej karty pocztowej z każdego miasta otrzymają vouchery o wartości 5 000 zł (organizator pokrywa także koszty podatku od nagrody) na wakacje z biurem podróży Itaka!
 • Spotkania z bohaterami komedii: Draculą, Mavis, Frankensteinem i Mumią Murray’em (wspólne zabawy, jedyna możliwość przybicia piątki oraz wspólnych zdjęć)
 • Konkursy z niezwykłymi gadżetami z filmu „Hotel Transylwania 3”
 • Supergra w Potwornego Twistera
 • Pełen kolorowych piłek Hotel Transylwania
 • Dla najmłodszych: stanowisko plastyczne

 

***

„Hotel Transylwania 3” to największa, najbardziej oczekiwana animacja 2018 roku. Zainteresowanie filmem przypomina to związane z premierami kolejnych odsłon kultowych Minionków. Sam zwiastun komedii odtworzono już ponad 5 000 000 osób, w 99 proc. opinie są entuzjastyczne, a fani wprost nie mogą się doczekać premiery! Poprzednią część „Hotelu Transylwania” obejrzało w Polsce prawie 1 200 000 widzów.

Trzecia część przebojowej serii komediowej „Hotel Transylwania” zabierze nas wprost na… upiornie zabawne wakacje. Czeka nas opalanie pod światłem Księżyca, plażowanie, wakacyjny luz i relaks. Do czasu! Do czasu aż hrabia Dracula poznaje Erikę, kapitan promu, na którym spędzają wakacje Dracula, Mavis, Johnny, ich syn Denis, Frankenstein i reszta potwornej paczki. Na miłość nie ma lekarstwa, ale kłopoty zaczynają się, gdy poznajemy prawdziwe oblicze Eriki…

 

REGULAMIN IMPREZ „DRACULA I PRZYJACIELE W PODRÓŻY”

 

I WSTĘP

Regulamin powstał dla zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom imprezy oraz właściwej jej organizacji. Stosowanie się do zaleceń regulaminu ma na celu ochronę i bezpieczeństwo uczestników. Organizatorem imprez z cyklu „Dracula i przyjaciele w podróży” jest firma Evento, z siedzibą przy ul. Geodetów 176, 05-500 Piaseczno.

Impreza przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży w wieku 4-14 lat. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w spotkaniu tylko w obecności i za zgodą rodzica lub pełnoletniego opiekuna.

Prosimy opiekunów osób niepełnoletnich oraz uczestników o stosowanie się do zaleceń niniejszego regulaminu oraz do poleceń osób obsługujących imprezę.

Za skutki niezgodnych z regulaminem zachowań i działań oraz zaniechań organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej.

II ORGANIZACJA

1. Użytkownicy powinni stosować się ściśle do poleceń i uwag osób obsługujących imprezę. Jest to podyktowane względami bezpieczeństwa, a także dobrej organizacji zabawy. W przypadku zachowań użytkowników, które są niezgodne z poleceniami osób obsługujących oraz regulaminem, obsługujący mają prawo przerwać imprezę.

2. Organizator utrwala przebieg imprezy dla celów bezpieczeństwa, dokumentacji oraz promocji i reklamy. Wizerunek osób korzystających z atrakcji może zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniany dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych oraz promocyjnych.

3. Za zgubione lub skradzione przedmioty organizator nie bierze odpowiedzialności.

4. Do dyspozycji uczestników organizator przygotował 9 stref, znajdujących się w Centrum Handlowym (Scena, rejestracja/biuro podróży, Gabinet Transformacji Frankensteina, Fotobudka, Statek, Plaża, stanowisko plastyczne, gra Twister, pełen kolorowych piłek Hotel Transylwania) oraz jedną strefę zewnętrzną, na której znajdują się przystanek autobusowy i kolorowy piętrowy autobus. Wszystkie atrakcje są bezpłatne i dostępne dla chętnych w trakcie trwania imprezy w godzinach 11:00-18:00.

III ATRAKCJE

Scena. Na scenie prowadzone są konkursy z nagrodami (12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00) oraz ogłaszany wynik konkursu na najpiękniejszą kartkę pocztową (17:45). Regulamin konkursu stanowi osobny zapis.

Rejestracja/biuro podróży. W rejestracji dzieci otrzymują paszporty uprawniające do wzięcia udziału w podróży, która jest głównym elementem wspólnej zabawy. W recepcji dzieci podają imię oraz wiek, a także numer telefonu rodzica/opiekuna, które wpisywane są do paszportu – w sytuacji, jeśli decydują się na udział w konkursie plastycznym. Po zakończonej podróży dzieci pokazują recepcjoniście paszporty i – jeśli w paszportach znajdują się 4 pieczątki (każdy etap podróży kończy się wbiciem pieczątki do paszportu) – otrzymują czystą kartę, która zostanie wykorzystana w konkursie. Do paszportu wpisywana jest godzina kursu autobusem oraz spotkania na statku.

Gabinet Transformacji Frankensteina. To tu za sprawą makijażu i gadżetów związanych z podróżą dzieci przemienią się w uczestników podróży z bohaterami „Hotelu Transylwania 3”. W Gabinecie dzieci spotkają się z Frankensteinem.

Fotobudka. Dzieci – w charakteryzacji – zostaną sfotografowane; zdjęcia należy wkleić do paszportów.

Statek. Atrakcja imitująca statek. To tu dzieci spotkają się z gospodarzem imprezy – Draculą. Na statek wchodzą w pierwszej kolejności dzieci z paszportami ze wskazaną godziną.

Stanowisko plastyczne. Miejsce, w którym najmłodsze dzieci mogą bawić się, rysować i kolorować kolorowanki. Również w tym miejscu – pod okiem animatorów – dzieci przygotowują pocztówki z podróży.

Gra Monster Twister – klasyczna gra TWISTER, w której kolory wskazujące ruchy graczy zastąpione są wizerunkami postaci występujących w „Hotelu Transylwania 3”. Gra odbywa się pod okiem animatorów; o udziale w grze każdorazowo decyduje kolejka. Dzieci zobowiązane są do stosowania się do wskazówek animatorów.

Hotel Transylwania – bajkowa przestrzeń do zabaw w wypełnionym kolorowymi piłkami Hotelu Transylwania. O kolejności zabawy decyduje kolejka. Atrakcja przeznaczona jest dla dzieci w wieku 4-10 lat.

Kolorowy dwupiętrowy autobus. Autobus stanowi jedną z atrakcji podróży, również w nim dzieci zbierają do paszportów pieczątkę. Na pokładzie dzieci witane są przez animatora w kostiumie Mavis. Każde z dzieci może wsiąść do autobusu wyłącznie za zgodą oraz w obecności rodzica/opiekuna. Kursy autobusu odbywają się w godzinach 11:45-17:15. Podróż odbywa się nie częściej niż co pół godziny. Przejazd jest możliwy wyłącznie na podstawie paszportu (do którego wpisana jest godzina odjazdu) Jeżeli w autobusie są wolne miejsca, z dzieckiem może jechać także drugi rodzic/opiekun. W przypadku wolnych miejsc możliwa jest podróż dzieci, które nie mają paszportu. O kolejności i udziale w atrakcji każdorazowo decyduje organizator. Autobus zabiera dzieci (i rodzica/opiekuna) z oznaczonego przystanku autobusowego w krótką podróż, po czym wraca na ten sam przystanek.

Plaża. Miejsce docelowe podróży, imitujące rajską plażę. To tu dzieci odpoczywają, oglądając na ekranie film „Piesio”; otrzymują również soki owocowe. W przypadku uczulenia na jakikolwiek składnik napojów, rodzic/opiekun zobowiązany jest poinformować o tym animatorów/organizatora. Wejście na plażę dziecka oraz rodzica/opiekuna wyłącznie za okazaniem paszportu.

Spotkania z bohaterami komedii „Hotel Transylwania 3”. Dzieci spotykają się – w obrębie wyznaczonej na imprezę przestrzeni – z animatorami w kostiumach bohaterów filmowych (Dracula, Mavis, Mumia Murray, Frankenstein). Wspólnie robią sobie zdjęcia. O kolejności wykonania zdjęć decyduje kolejka.

UWAGA: Regulamin konkursu „DRACULA I PRZYJACIELE W PODRÓŻY” stanowi osobny zapis regulaminowy.

IV POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. W sprawach nieuregulowanych w regulaminie stosuje się przepisy Ustawy i Kodeksu Cywilnego.

2. Regulamin obowiązuje w dniu imprezy i dotyczy wszystkich obiektów z nią związanych.

3. Niniejszy Regulamin jest dostępny w miejscu imprezy oraz na stronie www.tylkohity.pl

 

REGULAMIN KONKURSU „DRACULA I PRZYJACIELE W PODRÓŻY”

 

I. WARUNKI OGÓLNE

1. Do udziału w konkursie mogą przystąpić dzieci w wieku 5-12 lat. Ideą konkursu jest wybranie najpiękniejszych kart, na których dzieci narysują wspomnienie z podróży, którą właśnie odbyły (na terenie Centrum Handlowego). Do udziału w konkursie mogą przystąpić jedynie dzieci, które w recepcji otrzymają czystą kartę, którą będą mogły ozdobić. Aby otrzymać kartę, dzieci muszą zdobyć cztery pieczątki, które animatorzy wbijają do paszportów. Paszporty dzieci otrzymują na początku zabawy – w recepcji, gdzie recepcjonista wpisuje do paszportu imię dziecka, wiek oraz numer telefonu do rodzica/opiekuna. Następnie dzieci biorą udział w podróży.

2. Po skończonej podróży, dzieci pod opieką animatorów przygotowują karty. Kiedy skończą swe prace, oddają je do recepcji. Karty są na bieżąco selekcjonowane, a najładniejsze – zdaniem jury – trafiają na tablicę znajdującą się przy recepcji. Ostatnie prace zbierane są o 17:30. Autorzy prac, które znajdą się na tablicy, przechodzą do finału. Spośród prac jury wybiera trzy najpiękniejsze karty, po czym wskazuje zwycięzcę (17:45).

3. Kryterium przyznania nagrody: kartka ma w pomysłowy, oryginalny sposób nawiązywać do podróży z bohaterami komedii „Hotel Transylwania 3”, której dzieci były uczestnikami. Pod uwagę brane są m.in.: inwencja, pomysłowość i wykonanie.

4. O 17:45 prowadzący ogłasza zwycięzców. Uczestnicy konkursu wraz z rodzicem/opiekunem mogą pojawić się na miejscu w czasie ogłaszania werdyktu lub zostaną poinformowani o zwycięstwie telefonicznie. Od decyzji nie przysługuje odwołanie.

II NAGRODA

1. Nagrodą w konkursie jest voucher na wyjazd z biurem podróży Itaka o wartości 5 tys. zł, wraz z opłaconym przez organizatora podatkiem od nagrody.

2. W sytuacji niewykorzystania vouchera, nagroda przepada, a zwycięzca nie rości sobie praw do zwrotu pieniędzy. Nagroda nie podlega wymianie ani spieniężeniu oraz zamianie na jakikolwiek inny ekwiwalent. Nagrody nie można przekazać innej osobie.

3. Tryb rozpatrywania reklamacji: o zwycięstwie każdorazowo decyduje komisja konkursowa. Podjęta decyzja jest ostateczna i nie podlega reklamacji.

4. Rodzic/opiekun laureata I miejsca zobowiązany jest do wypełnienia OŚWIADCZENIA DO CELÓW PODATKOWYCH i przekazania go do organizatora.

5. Laureaci konkursu wybierają nagrodę z katalogu wycieczek biura podróży ITAKA (termin ważności voucherów 31.08.2018-31.08.2019. Z chwilą wyboru, laureatów obowiązują regulaminy wycieczek firmy Nowa Itaka Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu przy ul. Reymonta 39, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002269, NIP 754-26-86-316, REGON 532179139.

INFORMACJE NA TEMAT VOUCHERA

 1. Bon wakacyjny jest wystawiony przez NOWA ITAKA Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu.
 2. Bon wakacyjny uzyskuje ważność jedynie w przypadku podpisania go przez dwie osoby upoważnione przez NOWA ITAKA sp. z o.o. w Opolu
 3. Bon wakacyjny może być użyty jedynie jako płatność (całkowita lub częściowa) wyłącznie na wyjazdy organizowane przez NOWA ITAKA sp. z o.o. z oferty Klubu Przyjaciół Itaki lato 2019, według cen katalogowych.
 4. W przypadku zakupu wyjazdu o łącznej wartości niższej od wartości, na jaką opiewa posiadany bon wakacyjny, nie zwraca się różnicy ceny.
 5. W przypadku zakupu wyjazdu o łącznej wartości wyższej od wartości, na jaką opiewa posiadany bon wakacyjny – można dokonać dopłaty w formie gotówkowej lub przelewem.
 6. Całkowita lub częściowa zamiana bonu wakacyjnego na gotówkę nie jest możliwa.
 7. Niniejszy bon wakacyjny nie stanowi papieru wartościowego.
 8. Za bon zagubiony, skradziony lub utracony w jakikolwiek inny sposób nie będzie wystawiany nowy Bon Wakacyjny.
 9. Niniejszy bon jest nagrodą w konkursie związanym z promocją filmu „Hotel Transylwania 3"

6. Nagrodami dla wszystkich trzech finalistów są zestawy gadżetów filmowych.

Regulamin dostępny jest na stronie www.tylkohity.pl oraz na miejscu.

 

 

 

 

 

Cookies:
Korzystanie z witryny internetowej www.tylkohity.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji znajduje się w polityce plików cookie.