TylkoHity.pl

Na powrót Minionków czeka cały świat! Szczególnie niecierpliwie czekają na nie dzieci. Z okazji zbliżającej się premiery komedii animowanej „Gru, Dru i Minionki” (w kinach od 30 czerwca) zapraszamy na pełną niezwykłych atrakcji wielką trasę

 

MINIONKOWY ZAWRÓT GŁOWY

 

 

A w programie:

  • ODJECHANY ŻÓŁTY PIĘTROWY MINIONKOWY AUTOBUS, którym dzieci wyruszą w niezwykłą Minionkową podróż marzeń. Na pokład zabieramy dj’a, dobrą muzykę i smakołyki!
  • MINIONKOWY DMUCHANIEC-SKAKANIEC, na którym dzieciaki będą skakać, bawić się i wygłupiać oraz zjeżdżać na specjalnej zjeżdżalni wprost do wypełnionego kolorowymi piłeczkami basenu.
  • WIELKIE MINIONKOWE KOŁO FORTUNY. Koło Fortuny z atrakcyjnymi nagrodami.  Dzieci mogą wziąć udział w zabawie, spełniając jeden z trzech warunków: pytanie/wyzwanie/przebranie. Aby wziąć udział w grze, dzieci muszą albo odpowiedzieć na związane z Minionkami pytanie, albo wykonać wskazaną przez animatorów czynność, albo przyjść ubrane w charakterystyczny dla Minionków sposób (żółta koszulka + niebieskie ogrodniczki). NAGRODY: bilety na Minionkobus, naklejki, gadżety z filmu, Minionkowe balony, książeczki i filmy na DVD oraz supernagroda – bilety do kina. Ale, wiadomo, fortuna kołem się toczy – na planszy koła znajduje się czarne pole z napisem ZONK; jeśli dziecko wylosuje to pole, nagród nie ma :(  
  • MINIONKOWA SCENA – a na niej ścianka, na tle której dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcia oraz zatańczyć – wspólnie z Minionkami – Minionkowy Taniec.
  • SPOTKANIA Z MINIONKAMI! Dzieci spotkają się z samymi Minionkami oraz – po raz pierwszy – z Gru, który przyjedzie do Polski, by promować film. Będą mogły przybić im piątkę i wspólnie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.
  • MINION-WIZAŻ. Dzięki makijażystom każdy uczestnik spotkań będzie miał szansę przemienić się w żółtego lub fioletowego Minionka (malowanie buziek).
  • GRA MINION RUSH. Dwa stanowiska do gry w nową odsłonę słynnej gry Minion Rush.
  • Jedyna taka MINIONKOWA FOTO-BUDKA z rekwizytami. Dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcia w szalonych i zabawnych stylizacjach Minionkowych.
  • AKTYWNOŚCI DLA NAJMŁODSZYCH: mini-kino z Minionkowymi bajkami, rysowanki i malowanki. 

 

Wszystkie imprezy trwają od 11:00 do 19:00. Spotkanie w Koszalinie - od 13:00 do 19:00.

 

Twórcy „Jak ukraść księżyc” oraz największych animowanych przebojów 2013 i 2015 roku – „Minionki rozrabiają” oraz „Minionki” (druga najbardziej dochodowa animacja w historii kina!) zapraszają na pełną przygód animowaną komedię „Gru, Dru i Minionki”. Poznamy dalsze losy Minionków, ponownie spotkamy się z Gru, Lucy i ich córkami – Margo, Edith i Agnes. Do gry wkroczy także zaginiony przed laty brat bliźniak Gru – tajemniczy Dru.

Minionki w zaledwie kilka lat od ich ekranowego debiutu stały się jednym z symboli popkultury. Na całym świecie cieszą się gigantyczną popularnością i uwielbieniem.

Film „Gru, Dru i Minionki” zadebiutuje w kinach 30 czerwca

 

 

 

R E G U L A M I N

IMPREZY „MINIONKOWY ZAWRÓT GŁOWY”

 

I. WSTĘP

Regulamin powstał dla zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom zabawy oraz właściwej organizacji przy użytkowaniu urządzeń. Regulamin powstał w oparciu o doświadczenie organizatora oraz opinie rzeczoznawców. Stosowanie się do zaleceń regulaminu ma na celu ochronę i bezpieczeństwo uczestników. Powinno tym samym wyeliminować zagrożenia.

Prosimy opiekunów o stosowanie się do zaleceń niniejszego regulaminu oraz do poleceń osób obsługujących imprezę.

Za skutki niezgodnych z regulaminem zachowań i działań oraz zaniechań organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej.

II. ORGANIZACJA

1. Użytkownicy powinni stosować się ściśle do poleceń i uwag osób obsługujących obiekty. Jest to podyktowane względami bezpieczeństwa oraz dobrej organizacji zabawy. W przypadku zachowań użytkowników, które są niezgodne z poleceniami osób obsługujących oraz regulaminem, obsługujący mają prawo przerwać zabawę.

2. Organizator utrwala przebieg pokazów dla celów bezpieczeństwa, dokumentacji oraz promocji lub reklamy. Wizerunek osób korzystających z atrakcji może zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniany dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych oraz promocyjnych.

3. Za zgubione lub skradzione przedmioty organizator nie bierze odpowiedzialności.

4. Do dyspozycji uczestników organizator przygotował kilka stref zabawy. Wszystkie są otwarte, bezpłatne i dostępne dla chętnych w trakcie trwania imprezy w godzinach 11:00-19:00. STREFY: Minionkowy Dmuchaniec-Skakaniec, Wielkie Minionkowe Koło Fortuny, Minionkowa Scena, Minion-Wizaż, dwa stanowiska do gry w grę Minion Rush, Minionkowe Mini-Kino, Minionkowa Foto-budka, Piętrowy Minionkowy Autobus.

5. Impreza przeznaczona jest dla dzieci od 4 do 14 roku życia, które powinny brać w niej udział pod opieką rodziców/opiekunów. Organizator decyduje o dopuszczeniu dzieci do udziału w spotkaniu.

6. Korzystanie z atrakcji jest bezpłatne.

III. MINIONKOBUS

1. Piętrowy Minionkowy Autobus zabiera dzieci w ok. 20-minutową podróż (od 11:45 do 18:30 co 45 minut). Autobus liczy 66 miejsc. 

2. Podróż autobusem odbywa się na podstawie okazania biletu wręczonego przez organizatora eventu. Bilety do zdobycia w Minionkowym Kole Fortuny oraz podczas zabawy w Minionkowej Szkole Tańca. Bilety na ewentualne wolne miejsca zostaną przyznane przez Organizatora lub wyznaczonych przez niego animatorów – za każdym razem na 10 minut przed odjazdem autobusu. 

3. Podróż dzieci autobusem możliwa jest wyłącznie pod opieką pełnoletniego opiekuna. Uczestnicy mają obowiązek siedzieć w trakcie podróży w wyznaczonych miejscach.

4. Podróż autobusem może odbywać się przy otwartym dachu – w razie niepogody wskazane jest zabranie ubrań chroniących przed deszczem. Zabrania się otwierać parasoli. Podczas podróży niedopuszczalne jest również wstawanie z miejsc – szczególnie na górnym pokładzie. Pasażerom z małymi dziećmi zaleca się podróż na dolnym pokładzie auta.

5. W trakcie podróży autobusem uczestnicy mogą spożywać jedynie napoje i jedzenie dostarczone przez organizatora. Niewskazane jest żucie gumy.

6. Opiekunowie dzieci proszeni są o dyscyplinowanie dzieci oraz nieprzeszkadzanie w pracy kierowcy. Organizator lub wyznaczeni przez niego animatorzy mają prawo odmówić wejścia na pokład autobusu osobom nietrzeźwym lub zachowującym się niestosownie, ze szczególnym uwzględnieniem zachowań zagrażających bezpieczeństwu innych uczestników.

7. Osoby przebywające w autobusie proszone są o stosowanie się do wskazówek organizatora i animatorów. Równocześnie o dopuszczeniu uczestników do podróży każdorazowo decyduje organizator lub wyznaczone przez niego osoby. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy podróży w konkretnych, szczególnych przypadkach.

8. W razie problemów technicznych auta, kursy mogą zostać odwołane. Organizator ma prawo wymienić bilety na inne dostępne nagrody.

IV. MINIONKOWY DMUCHANIEC-SKAKANIEC

1. Użytkowanie i korzystanie z Minionkowego Dmuchańca-Skakańca (dalej: „skakaniec”).

2. Do użytkowania urządzeń dmuchanych („skakaniec”) dopuszczone zostaną dzieci w wieku 4-12 lat – zawsze za zgodą i pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych.

3. Podczas użytkowania „skakańców” użytkownicy nie mogą: żuć gumy, spożywać napojów i pożywienia. Wskazane jest usunięcie biżuterii, która może zranić dziecko lub innych uczestników, oraz wyjęcie z kieszeni wszelkich przedmiotów, które mogą zaginąć lub wyrządzić krzywdę innym uczestnikom zabawy.

4. Użytkownicy mają obowiązek bezwzględnego stosowania się do uwag i wskazówek animatorów i opiekunów wyznaczonych z ramienia organizatora.

5. O możliwości zabawy na „skakańcach” każdorazowo decydują animatorzy lub wyznaczeni przez organizatora opiekunowie.

 

V. MINIONKOWE KOŁO FORTUNY

1. Wielkie Minionkowe Koło Fortuny. Do udziału w zabawie dzieci każdorazowo dopuszczane są przez Organizatora lub wyznaczonych przez niego animatorów. Dzieci mogą wziąć udział w zabawie, spełniając jeden z dwóch warunków: pytanie/wyzwanie. Aby wziąć udział w grze, dzieci muszą albo odpowiedzieć na związane z Minionkami pytanie, albo wykonać wskazaną przez animatorów czynność. O przyznaniu nagrody każdorazowo decyduje Organizator lub wyznaczeni przez niego animatorzy. Każde dziecko może brać udział w Minionkowym Kole Fortuny tylko raz, co zostanie potwierdzone pieczątką odbijaną na rączce dziecka. Nagrody wydawane są do wyczerpania zasobów. Jeżeli te zostaną wyczerpane lub stracą aktualność (w przypadku ostatniej godziny odjazdu Minionkowego autobusu), dziecko zostanie poproszone o ponowne uruchomienie Koła Fortuny.

2. O dopuszczeniu dzieci do każdej z atrakcji każdorazowo decyduje Organizator lub wyznaczeni przez niego animatorzy. W każdej chwili mają oni prawo do przerwania zabawy lub niedopuszczeniu dziecka do zabawy.

 

VI. POZOSTAŁE ATRAKCJE

1. MINIONKOWA SCENA, na której przez cały dzień trwają zabawy. Na specjalnej ściance dzieci mogą robić sobie zdjęcia z tekturowymi podobiznami bohaterów filmu. Od 12 do 18 – co godzinę – na scenie i wokół niej trwa Minionkowa Szkoła Tańca, w której dzieci pod okiem animatora uczą się Minionkowego układu choreograficznego. Od 11:30 do 18:30 dzieci mają okazję spotkać się z Minionkami oraz z – goszczącym po raz pierwszy w Polsce – Gru.

2. Minion-Wizaż. Makijażyści malują na twarzach dzieci Minionkowe podobizny. Makijażyści pracują na atestowanych farbach do ciała. W przypadku alergii dziecka na jakikolwiek składnik rodzice zobowiązani są do poinformowania o tym osoby wykonujące makijaż.

3. Gra Minion Rush. Dwa stanowiska do gry w grę komputerową Minion Rush wyposażone są w ekrany. O kolejności udziału w grze decyduje kolejka.

4. Minionkowa Foto-Budka, w której dzieci mogą robić sobie zdjęcia w zabawnych stylizacjach. O kolejności udziału w zabawie decyduje kolejka. Każde dziecko może wziąć udział w tej atrakcji tylko raz.

VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. W sprawach nieuregulowanych w regulaminie stosuje się przepisy Ustawy i Kodeksu Cywilnego.

2. Regulamin obowiązuje w dniu imprezy i dotyczy wszystkich obiektów z nią związanych.

3. Niniejszy Regulamin jest dostępny w miejscu imprezy oraz na stronie www.tylkohity.pl

Cookies:
Korzystanie z witryny internetowej www.tylkohity.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji znajduje się w polityce plików cookie.