TylkoHity.pl

Już niebawem świat wokół nas spowije śnieżny puch, a każdy dzień będzie zbliżał nas do najbardziej czarujących chwil roku – Bożego Narodzenia. Ale na pierwszą gwiazdkę czekamy nie tylko my, czekają na nią także… Muminki. Z okazji zbliżającej się premiery filmu animowanego „Magiczna zima Muminków” zapraszamy na magiczne imprezy z cyklu

 

 

 

Zapraszamy na 11 szalonych świątecznych imprez oraz do… fińskiego MOOMINWORLD!

 

 

W PROGRAMIE:

spotkania z Muminkami: wspólna zabawa i zdjęcia

bajkowa opowieść o Muminkach i ich pierwszej zimie

pyszna świąteczna Szkoła Gotowania Mamy Muminka

Muminkowe mini-kino

Muminkowa Szkoła Dekoracji

malowanie buziek

UWAGA! Wielki konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną. NAGRODA: WYCIECZKA DO MOOMINWORLD W FINLANDII! Autor/autorka najpiękniejszej karty świątecznej (z każdego miasta, w którym odbędą się imprezy) pojedzie (wraz z opiekunem) do pełnego atrakcji i… Muminków MOOMINWORLD w Finlandii! (poniżej regulamin).

 

KALENDARZ IMPREZ

(zapraszamy od 11:00 do 18:00)

4 listopada: Gdańsk, Gdańskie Centrum Handlowe Manhattan

5 listopada: Łódź, Manufaktura

12 listopada: Płock, Centrum Handlowe Atrium Mosty

18 listopada: Gniezno, Galeria Gniezno

19 listopada: Koszalin, Centrum Handlowe Atrium Koszalin

25 listopada: Wrocław, Magnolia Park

26 listopada: Kraków, Bonarka City Center

2 grudnia: Lublin, Centrum Handlowe Atrium Felicity

3 grudnia: Warszawa, Centrum Handlowe Atrium Targówek

9 grudnia: Piła, Centrum Handlowe Atrium Kasztanowa

10 grudnia: Poznań, Posnania

 

***

„Magiczna zima Muminków” to wielki kinowy powrót postaci znanych z bestsellerowych książek i bajek telewizyjnych. Muminki uchodzą za jedne z najpopularniejszych postaci popkultury. Ich wizerunek zdobi mnóstwo przedmiotów codziennego użytku. Książki Tove Jansson o ich przygodach sprzedały się w milionowych nakładach, wychowują się na nich kolejne pokolenia. A popularność Muminków nie maleje, czego dowodem jest bajka „Magiczna zima Muminków”. Magiczna o tyle, że to ich pierwsza zima, a co za tym idzie – pierwsza Gwiazdka i związana z nią magiczna atmosfera świąt. Trzeba bowiem pamiętać, że Muminki zazwyczaj zasypiają na zimę, by obudzić się wiosną. Tego roku będzie inaczej…

„Magiczna zima Muminków” w kinach od 22 grudnia.

 

R E G U L A M I N

I M P R E Z Y

MAGICZNA ZIMA MUMINKÓW

 

I. WSTĘP

Regulamin powstał dla zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom zabawy oraz właściwej organizacji spotkania. Stosowanie się do zaleceń regulaminu ma na celu ochronę i bezpieczeństwo uczestników.

Impreza przeznaczona jest dla dzieci w wieku 4-12 lat. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w spotkaniu tylko w obecności rodzica lub pełnoletniego opiekuna.

Prosimy opiekunów osób niepełnoletnich oraz uczestników o stosowanie się do zaleceń niniejszego regulaminu oraz do poleceń osób obsługujących imprezę.

Za skutki niezgodnych z regulaminem zachowań i działań oraz zaniechań organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej.

II. ORGANIZACJA

1. Użytkownicy powinni stosować się ściśle do poleceń i uwag osób obsługujących imprezę. Jest to podyktowane względami bezpieczeństwa, a także dobrej organizacji zabawy. W przypadku zachowań użytkowników, które są niezgodne z poleceniami osób obsługujących oraz regulaminem, obsługujący mają prawo przerwać zabawę.

2. Organizator utrwala przebieg imprezy dla celów bezpieczeństwa, dokumentacji oraz promocji lub reklamy. Wizerunek osób korzystających z atrakcji może zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniany dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych oraz promocyjnych.

3. Za zgubione lub skradzione przedmioty organizator nie bierze odpowiedzialności.

4. Do dyspozycji uczestników organizator przygotował kilka stref zabawy: Muminkowa Scena, Kuchnia Mamy Muminka, Muminkowe mini-kino, Muminkowy wizaż, Muminkowa Szkoła Dekoracji. Wszystkie atrakcje są bezpłatne i dostępne dla chętnych w trakcie trwania imprezy w godzinach 11:00-18:00.

III. ATRAKCJE

MUMINKOWA SCENA. Muminkowa Scena jest miejscem występu gości specjalnych – Muminków. Dzieci wysłuchają opowieści o Magicznej Zimie Muminków (12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00) oraz wezmą udział w konkursach wiedzy o Muminkach (konkursy z nagrodami). O udziale i wygranej w konkursie każdorazowo decyduje prowadzący spotkanie. Pod sceną dzieci mogą fotografować się z Muminkami. Organizator nie gwarantuje, że każdemu dziecku uda się zdobyć wspólną fotografię.

KUCHNIA MAMY MUMINKA. Przez cały czas trwania imprezy dzieci mają dostęp do Kuchni Mamy Muminka. Wspólnie z animatorami dzieci przygotowują Muminkowe przysmaki, które mogą zabrać do domu lub skonsumować. W przypadku alergii dziecka na jakikolwiek produkt spożywczy, rodzice/opiekunowie zobowiązani są do poinformowania o tym organizatora lub animatora. Uczestnicy spotkania mają bezwzględny zakaz zbliżania się do urządzeń kuchennych.

STREFA WIZAŻU. Makijażyści malują na twarzach dzieci bajkowe podobizny. Makijażyści pracują na atestowanych farbach do ciała. W przypadku alergii dziecka na jakikolwiek składnik rodzice/opiekunowie zobowiązani są do poinformowania o tym osób wykonujących makijaż.

MUMINKOWA SZKOŁA DEKORACJI. Dzieci pod opieką animatora biorą udział w zajęciach plastycznych, gdzie przygotowują m.in. kartkę świąteczną. Karty mogą zostać zgłoszone do udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest podróż do Moominworld w Finlandii (dziecko + opiekun).

KONKURS (patrz: Regulamin Konkursu Plastycznego → poniżej). Ideą konkursu jest wybranie najpiękniejszych kart świątecznych, przygotowywanych przez dzieci w Muminkowej Szkole Dekoracji. Od 11:00 do 17:00 dzieci pod opieką animatora przygotowują karty świąteczne. Jeśli zdecydują się na wrzucenie karty do stojącej na scenie skrzynki pocztowej, automatycznie biorą udział w konkursie. Ważne, by każda karta została podpisana imieniem i nazwiskiem dziecka oraz numerem telefonu do rodzica/opiekuna. W konkursie biorą udział wyłącznie podpisane karty. Do udziału w konkursie mogą przystąpić dzieci w wieku 4-9 lat.

O 17:45 organizator/prowadzący ogłasza zwycięzcę. Uczestnicy konkursu wraz z rodzicem/opiekunem mogą pojawić się na miejscu w czasie ogłaszania werdyktu lub zostaną poinformowani o zwycięstwie telefonicznie. Od decyzji nie przysługuje odwołanie.

Nagrodą jest wyjazd do fińskiego Moominworld (http://www.moominworld.fi/). Laureaci konkursu z każdego miasta, w którym odbywa się impreza, zostaną zaproszeni (dziecko + rodzic/pełnoletni opiekun) na wycieczkę latem 2018 roku. Podatek od nagrody odprowadza organizator. Nagrody nie podlegają wymianie ani ekwiwalentowi pieniężnemu. Wyjazd odbędzie się z Warszawy (dojazd do Warszawy na własny koszt). Termin wycieczki zostanie wskazany przez organizatora odgórnie w późniejszym czasie. Termin wycieczki nie jest przedmiotem negocjacji.

 

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. W sprawach nieuregulowanych w regulaminie stosuje się przepisy Ustawy i Kodeksu Cywilnego.

2. Regulamin obowiązuje w dniu imprezy i dotyczy wszystkich obiektów z nią związanych.

3. Niniejszy regulamin jest dostępny w miejscu imprezy oraz na stronie www.tylkohity.pl

 

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

KONKURS. Ideą konkursu jest wybranie najpiękniejszych kart świątecznych, przygotowywanych przez dzieci w Muminkowej Szkole Dekoracji. Od 11:00 do 17:00 dzieci pod opieką animatora przygotowują karty świąteczne. Jeśli zdecydują się na wrzucenie karty do stojącej na scenie skrzynki pocztowej, automatycznie biorą udział w konkursie. Ważne, by każda karta została podpisana imieniem i nazwiskiem dziecka oraz numerem telefonu do rodzica/opiekuna. W konkursie biorą udział wyłącznie podpisane karty. Do udziału w konkursie mogą przystąpić dzieci w wieku 4-9 lat.

O 17:45 prowadzący ogłasza zwycięzcę (imię, nazwisko oraz wiek laureata zostanie ogłoszony także na stronie www.tylkohity.pl). Uczestnicy konkursu wraz z rodzicem/opiekunem mogą pojawić się na miejscu w czasie ogłaszania werdyktu lub zostaną poinformowani o zwycięstwie telefonicznie. Od decyzji nie przysługuje odwołanie.

Nagrodą jest wyjazd do fińskiego Moominworld (http://www.moominworld.fi/). Laureaci konkursu z każdego miasta, w którym odbywa się impreza, zostaną zaproszeni (dziecko + rodzic/pełnoletni opiekun) na wycieczkę, której termin przewidziany jest na 7-8 lipca 2018 roku. Wyjazd odbędzie się z Warszawy (dojazd do Warszawy na własny koszt).

Wartość nagrody: ok. 3000 pln (2 bilety + nocleg + przejazd + wstęp do Moominworld). Wartość nagrody zostanie zaktualizowana z chwilą przekazania jej zwycięzcy. Wszystkie koszty pokrywa organizator. Podatek od nagrody również pokrywa organizator.

O wygranej każdorazowo decyduje komisja konkursowa, w skład której wchodzą: prowadzący imprezę oraz dwie osoby z ramienia United International Pictures.

Tryb rozpatrywania reklamacji: o zwycięstwie każdorazowo decyduje komisja konkursowa. Podjęta decyzja jest ostateczna i nie podlega reklamacji.

Kryterium przyznania nagrody: kartka ma w pomysłowy, oryginalny sposób nawiązywać do Gwiazdki oraz Muminków. Pod uwagę brane są m.in.: inwencja, technika, pomysłowość i wykonanie.

Każdy z laureatów konkursu zobowiązany jest do wypełnienia OŚWIADCZENIA DO CELÓW PODATKOWYCH i przekazanie go do organizatora. Dokument zostanie przesłany do zwycięzców drogą elektroniczną.

Organizatorem konkursu oraz administratorem danych jest United International Pictuers Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 00-675, przy ulicy Koszykowej 54. Wszystkie dane zostaną skasowane do 31 lipca 2018 roku.

Rodzice/opiekunowie prawni każdego z laureatów konkursu zostaną poinformowani o zwycięstwie. Do 31 stycznia 2018 roku otrzymają potwierdzenie terminu realizacji wyjazdu (termin wskazany jest odgórnie, nie podlega zmianie). Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny ani inne dobra.

Wszystkie dokumenty, w tym bilety, zostaną dostarczone zwycięzcom przez organizatora do 3 lipca 2018 roku, podatek zostanie naliczony i zapłacony w imieniu zwycięzców konkursu do 20 sierpnia 2018 roku.

 

 

 

Cookies:
Korzystanie z witryny internetowej www.tylkohity.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji znajduje się w polityce plików cookie.